گوناگون

استاندار کرمانشاه:بیکاری ریشه تمام مشکلات و معضلات اجتماعی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، ابراهیم رضایی بابادی عصر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: تمام معضلات اجتماعی نظیر فقر، دزدی، طلاق و اعتیاد از پدیده بیکاری نشات می گیرد.

وی افزود: زمانی که جوانی بیکار باشد ناخودآگاه معضلات اجتماعی به سمت وی هجوم می آورند و در این شرایط، بسیار سخت است که جوان بیکار خود را از وسوسه ها در امان نگاه دارد.

رضایی ادامه داد: در این میان آمار بالای بیکاری در کرمانشاه جوانان و مردم این شهر را آزرده خاطرکرده است و ما مسوولین باید اولویت کاری خود را حل این مشکل قرار دهیم و با تمام توان برای کاهش نرخ بیکاری تلاش کنیم.

استاندار کرمانشاه خواستار فعالتر شدن کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان شد و گفت: این جلسات باید از حالت کلیشه ای و ارائه آمار و ارقام خارج و به سمت ارائه راهکار حرکت کند.

وی افزود: تنها دور هم نشستن و شعار دادن دردی را دوا نمی کند بلکه باید شاهد خروجی مناسبی از این جلسات و ارائه راهکارهایی که بتوانند عملیاتی شوند باشیم تا بتوانیم بیکاری را کاهش و جوانان بیشتری را مشغول به کار کنیم.

رضایی در پایان خواستار تشکیل هفتگی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان شد و از دستگاه های عضو هم خواست تا برنامه های خود را برای ایجاد اشتغال پایدار تا پایان هفته اعلام کنند.

7458/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا