گوناگون

دولت به وضعیت فرهنگی کشور توجه ویژه کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد مهدی راشدی پنجشنبه شب در یادواره شهید محمد ابراهیم موسی پسندی فرمانده عملیات و قائم مقام سپاه کربلا گفت: در سالی که به سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است، انتظار می رود تا دولت نسبت به وضعیت فرهنگ که دغدغه خانواده های شهداست، توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به خسارات ناشی از بحران برف سال گذشته، خواهان برنامه ریزی دولت برای جبران خسارات وارده شد و گفت: آنچه که مردم انتظار دارند، این است که خسارت باغداران و کشاورزان جبران شود.

به گفته حجت الاسلام راشدی، انتظار می رود تا دولت نسبت به تامین خسارات باغداران و کشاورزان که متحمل آسیب شده اند، توجه ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه  چالوس، به خلق حماسه از سوی مردم انقلابی منطقه در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: این حضور بی سابقه مردم، می طلبد تا دولت نیز نسبت به حمایت همه جانبه و رفع مشکلات عمومی بویژه خسارات دیدگان بحران برف اقدام ویژه ای داشته باشد.

یادواره شهید محمد ابرهیم موسی پسندی با حضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برگزار شد و در این آیین انوشیروان محسنی بندپی مدیرعامل بیمه سلامت، جمعی از مسئولان استانی و شهرستان نیز حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا