یکشنبه، ۲۷ بهمن ۹۲ - ۰۴:۵۲

به گزارش میهن پست –  فرآیند واگذاری استقلال و پرسپولیس در چارچوب قانون انجام خواهد شد سیروس احمدی، مدیر­کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت…

به گزارش میهن پست –  فرآیند واگذاری استقلال و پرسپولیس در چارچوب قانون انجام خواهد شد
سیروس احمدی، مدیر­کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه فرایند واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس در چارچوب مبانی قانونی و حقوقی صورت خواهد گرفت، گفت: شفاف‌­سازی و تعیین تکلیف وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از ضروریات است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، سیروس احمدی ، فرآیند نظارت و ارزیابی  را به عنوان بخشی از ماموریت وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد و  اظهارداشت: در این وزارتخانه به منظور هدایت و راهبرد سیاست‌های تبیین شده فرآیند نظارت بسیار مورد توجه قرار دارد.

این مقام مسوول ادامه داد: به این ترتیب کلیه واحدهای تابعه از قبیل ادارات کل ستادی و اجرایی، فدراسیون‌های ورزشی و شرکت‎های زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان در جهت رعایت الزامات قانونی با هدف توانمندسازی و ارتقا سطح بهره‌وری ارزیابی شده‎اند و باشگاه‎های پرسپولیس و استقلال هم که تحت مالکیت وزارت ورزش و جوانان هستند از این مقوله مستثنی نیستند.

احمدی  با اشاره به اینکه بحث نظارت و ارزیابی  در سال‌های  گذشته نیز انجام شده است ، افزود: حضور کارشناسان حوزه بازرسی یکی از وظایف ذاتی و قانونی این دفتر است  بنابراین  با توجه به راهبرد اخیر وزارت ورزش و جوانان  در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس  قطعا فرآیندهای اداری، مالی، حقوقی و … که باید در چارچوب مبانی حقوقی انجام گیرد،  ارزیابی خواهد شد.

مدیر­کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان به محبوبیت این دو باشگاه اشاره کرد و با مهم خواندن  التزام عملی این دفتر  در رعایت حقوق شهروندی و مسئولیت اجتماعی محوله مبنی بر شفاف سازی و تعیین تکلیف وضعیت دو باشگاه انجام آن را از  ضروریات دانست و درادامه خواستار خودداری از هر گونه پیش داوری شد.

سیروس احمدی در پایان گفت: با توجه به تکلیف قانونی و شرعی که بر عهده ماگذاشته شده، گزارش‌های مربوطه به مقام عالی وزارت و نماینده تام الاختیار وی ارائه خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *