دوشنبه، ۲۸ بهمن ۹۲ - ۰۱:۳۳

به گزارش میهن پست –  مدیر روابط عمومی شبکه تماشا قطع بازپخش «سرزمین کهن» از این شبکه را به دلیل تبعیت از دستورات…

به گزارش میهن پست –  مدیر روابط عمومی شبکه تماشا قطع بازپخش «سرزمین کهن» از این شبکه را به دلیل تبعیت از دستورات سازمان صدا و سیما دانست.

به نقل از مهر ، غلامرضا دیوسالار مدیر روابط عمومی شبکه تماشا در خصوص قطع بازپخش سریال «سرزمین کهن» ساخته کمال تبریزی از این شبکه به خبرنگار مهر گفت: شبکه تماشا سریال‌های قدیمی یا روی آنتن سایر شبکه‌ها را بازپخش می‌کند. در خصوص ساخته کمال تبریزی نیز ما یک هفته از پخش اصلی سریال عقب‌تر بودیم و جمعه ۲۵ بهمن قسمت دوم آن را بازپخش کردیم.

وی افزود: اما اکنون با توجه به حساسیتی که به وجود آمده این هفته بازپخش قسمت چهارم این سریال را پخش نمی‌کنیم و دنبال یک جایگزین خوب برای جدول پخش هستیم چراکه موظف به تبعیت از دستور سازمان هستیم و اگر پخش «سرزمین کهن» از شبکه سه ادامه پیدا کند، ما هم بازپخش آن را خواهیم داشت.

به دنبال اعتراض مردم قوم بختیاری به برخی دیالوگ‌های «سرزمین کهن»، سازمان صدا و سیما پخش ادامه این سریال را تا اطلاع ثانوی قطع کرده و قائم مقام سازمان نیز برای دلجویی از بختیاری‌ها به خوزستان سفر کرده است.

این سریال که زمان پخش اولین قسمت آن هم با چالش‌هایی رو به رو شده بود و به دلایلی پخش آن چند بار به تاخیر افتاد، اینبار با چالش جدیدی روبه رو شده است و دیالوگ‌هایی که به توهین تعبیر شده است، پخش آن را متوقف کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *