گوناگون

“نیکی‌کریمی”رییس‌هیات‌داوران‌”جشنواره‌ادینبورگ‌”

«نیکی کریمی» به عنوان رییس هیات داوران بخش بین‌الملل جشنواره فیلم ادینبورگ معرفی شد.

به گزارش ایسنا، برگزارکنندگان جشنواره فیلم ادینبورگ اسکاتلند فهرست اعضای هیات‌داوران بخش‌های مختلف این رویداد سینمایی را درحالی اعلام کردند که در بخش بین‌الملل، «نیکی کریمی»، سینماگر سرشناس ایرانی بر روی صندلی ریاست هیات داوران خواهد نشست.

نیکی کریمی سابقه عضویت در هیات داوران جشنواره‌ کارلووی واری (2009)، جشنواره کن (2007)، جشنواره برلین (2007)، جشنواره لوکارنو (2005)، جشنواره دمشق (2004)، جشنواره فیلم خاورمیانه (2004)، جشنواره رن فرانسه (2003)، جشنواره تسالونیکی (2002) جشنواره دهلی (2006) و جشنواره ریکاویک ایسلند (2006) دارد.

در بخش هیات‌داوران بین‌الملل برای اعطای جایزه 10 هزار پوندی همچنین « مایکل فیتزجرالد» و «مارک رابینویتز» حضور دارند.

مراسم اعطای جوایز جشنواره فیلم ادینبورگ روز 27 ژوئن برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که سماق ضد میکروبی دارد که مانع از بروز بیماری می‌شود به طور طبیعی ناراحتی‌های تنفسی و گرفتگی سینه را نیز برطرف می‌کند.

فریده ذبیحیان کار‌شناس تغذیه در گفتگو با خبرنگاران گفت: سماق به دلیل دارا بودن خاصیت منحصر به فرد، برای بیماران دیابتی بسیار ارزشمند است.  
 
وی افزود: در افراد دیابتی یکی از دلایل به‌وجود آمدن عوارض و بیماری‌های مختلف این است که گلوکز با مولکول‌های پروتئین‌های بدن ترکیب می‌شود و ساختار و عملکرد این پروتئین‌ها را تغییر می‌دهد.  
 
ذبیحیان تصریح کرد: سماق با پیشگیری از بروز این واکنش‌، عوارض ناشی‌از دیابت را کاهش می‌دهد، از این رو دیابتی‌ها سماق را فراموش نکنند.  
 
وی در پایان اظهار داشت: خاصیت ضد میکروبی سماق به اثبات رسیده‌است. این گیاه برای درمان روماتیسم، نقرس و دندان درد نیز مفید است و اشتها را تحریک می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا