Mihanpostپیشنهاد سردبیررپرتاژ

تولید جارو مینی لودر بابکت در ایران توسط جوانان ایرانی

جارو بابکت یا همان سوییپر بابکت یک جارو صنعتی و مکانیزه است که برای پاکسازی معابر ، خیابان ها و محوطه ها از زباله و یا براده های آهن و نخاله استفاده می شود.

آیا میدانستید که میتوانید جلوبند جارو بابکتی مورد نیاز خود را به راحتی در داخل ایران سفارش دهید و آن را در محل خود تحویل بگیرید؟ در این مطلب با شرکتی آشنا میشوید که با اتکا به توانایی و تخصص جوانان ایرانی توانسته جارو بابکت ایرانی را با کیفیتی قابل رقابت با نمونه های خارجی تولید کند.

با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار از سویی و تحریم های اعمال شده علیه ایران از سوی دیگر و با در نظر گرفتن هزینه‌های گمرک برای وارد کردن تجهیزات و ماشین آلات به داخل ، نیاز به اتکا به دانش و توانایی متخصصان داخلی ، بیش از پیش احساس می شود.

جارو باب کت

این موضوع سبب شده است تا گروهی از جوانان ایرانی به منظور تولید جارو بابکت و جارو تراکتوری در داخل کشور ، اقدام کنند و این جارو های بابکتی را تحت برند ایران بابکت زیر نظر شرکت اطلاع گستر اطلس با کیفیتی قابل رقابت با نمونه های خارجی روانه بازار کنند.

تولید جارو مینی لودر بابکت در ایران

جارو بابکت (Bobcat Sweeper) چیست؟

جارو بابکت یا همان سوییپر بابکت یک جارو صنعتی و مکانیزه است که برای پاکسازی معابر ، خیابان ها و محوطه ها از زباله و یا براده های آهن و نخاله استفاده می شود. جارو های بابکتی قادرند به بغلزن و آبپاش مجهز شوند تا عملیات پاکسازی راحت تر انجام شود. بلغزن جارو بابکت دارای برس و فرچه جاروی بابکت است و این فرچه برس ها در حقیقت زباله را از روی زمین جارو میکنند.

برس و فرچه جارو بابکت از جنس پلاستیک و یا فلز هستند. برس و فرچه پلاستیکی جارو بابکت برای جمع آوری زباله هایی مانند برگ ، کاغذ ، خاک و … و برس و فرچه فلزی جارو بابکت برای جمع آوری زباله و نخاله های زبرتر مانند خرده های شیشه و براده های آهن و … مورد استفاده قرار میگیرد.

تولید جارو مینی لودر بابکت در ایران

فروشنده معتبر جارو بابکت ایرانی کدام است؟

خوشبختانه ما در ایران توانسته ایم به این سطح از توانایی برسیم و اکثر نیازهای داخلی کشور را با اتکا به داشته های بومی رفع کنیم. یکی از وبسایت های معتبر که مستقیما زیر نظر شرکت اطلاع گستر اطلس فعالیت دارد فروشگاه پرشین بابکت است که ارائه دهنده انواع جلوبند جارو بابکت و قطعات و لوازم یدکی مربوط به جلوبند های بابکت می باشد.

شما با مراجعه به این فروشگاه علاوه بر کسب آگاهی از قیمت بروز جارو بابکتی های تولید داخل ، میتوانید جاروی مورد نیاز خود را سفارش داده و آن را در محل خود تحویل بگیرید. علاوه بر این میتوانید درخواست گزینه هایی مانند آبپاش یا بغلزن و یا برس و فرچه و یا هر لوازم جانبی دیگری نیز داشته با شید تا به همراه محصول خریداری شده خود دریافت کنید.

پرشین بابکت به عنوان سایت معتبر تامین کننده جارو بابکت ایرانی پرشین بابکت ، جاروهای بابکتی تولید داخل خود را برای مصارف زیر ارائه می دهد:

  • جارو بابکت با بغل زن و آبپاش
  • جارو بابکتی بدون بغلزن و آبپاش
  • جارو صنعتی تراکتوری
  • سوییپر صنعتی و مکانیزه برای مینی لودر های داخلی مانند دراج و فوریوز و …

لازم به ذکر است که این فروشگاه فروش جلوبند جاروب بابکتی ، در ۲ مدل محصولات خود را ارائه می دهد:

  • جارو بابکت با عرض ۱۹۰
  • جارو بابکت با عرض ۱۵۰

که هر کدام از این مدل ها می توانند به درخواست مشتری به بغلزن و آبپاش مجهز شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جارو های بابکتی از جمله ظرفیت مخزن آبپاش ، طول و عرض و …. و همچنین قیمت و نحوه فروش جارو بابکت ، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۱۹۲۰۲۱ تماس حاصل کرده و یا به نشانی اینترنتی persianbobcat.ir مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا