Mihanpostپیشنهاد سردبیردیدنی هاگردشگری

با اولین استخر هوایی معلق دنیا در لندن آشنا شوید

اولین استخر هوایی معلق در کشور لندن ساخته شده است و شناگران در این استخر بدون هیچ ترس و واهمه ای از این استخر معلق استفاده می کنند. در ادامه با میهن پست همراه می شوید.تصاویر حیرت انگیزی منتشر شده که شناگران پر دل و جرأتی را در حال آب تنی در اولین استخر هوایی معلق دنیا در ارتفاع ۳۵ متری از سطح زمین نشان می دهند.

این شناگران بی هیچ ترس و واهمه ای در این استخر کف شیشه ای تن به آب زده بودند.

طراحان این استخر آن را بین دو آپارتمان لوکس در یکی از محله های شهر لندن جای داده اند.

و هر کس که شجاعت کافی برای شنا در این استخر را داشته باشد، از طبقه ی ۱۰ این ساختمان آن ها منظره ای خواهد دید که هیچ مانعی بر سر راهش نیست.

اولین استخر هوایی ۲۵ متری ۴۰۰ تُن آب در خود جای می دهد و یکی از بهترین چشم اندازها در پایتخت انگلیس را در اختیار می گذارد.

هر کس که به شنا مسلط باشد می تواند تا کیلومترها از منظره ی اطراف را تماشا کند. از این استخر حتی می توانید سفارت چندین میلیارد دلاری آمریکا، پارلمان انگلیس و «چشم لندن» یا در واقع همان چرخ و فلک معروف لندن را ببینید.

این استخر پس از طی بیش از ۸ هزار کیلومتر از ایالت کلرادوی آمریکا به لندن رسیده است.

این استخر با استفاده از فناوری ای که امکان حرکت سازه ی آن در بادهای شدید را فراهم می کند، به دو ساختمانی که دو طرف آن قرار دارند، متصل شده است.

در خصوص اولین استخر هوایی لازم به ذکر است که قیمت آپارتمان های این دو ساختمان از ۶۰۰ هزار پوند آغاز می شود و سوییت پنت هاوس آن ها ۵ میلیون پوند قیمت دارد.

و آن هایی که شانس کافی برای زندگی در آنجا را داشته باشند می توانند از باری که روی سقف ساختمان وجود دارد و همینطور اسپای آن استفاده کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا