رپرتاژMihanpost

ارزان ترین تور قشم در لحظه آخر

ارزان ترین تور قشم در لحظه آخر

بازدید از دره ستارگان به هنگام شب ممنوع است؟!

جنگل های حرا آب شور را به آب شیرین تبدیل می کنند؟!

این ها تنها بخشی از شگفتی های جزیره اسراسر آمیز قشم می باشد که گردشگران را مشتاق می کند به این جزیره سفر کنند. برای سفر به این جزیره نیازی نیست هزینه های بالا پرداخت کنید زیرا با ترفندهایی که لحظه آخر در اختیارتان قرار می دهد می توانید سفری اقتصادی و کمتر از ۱ میلیون را تجربه کنید.

به چند روش می توان به قشم سفر کرد؟

برای نحوه سفر به جزیره قشم ۳ انتخاب پیش روی شما قرار دارد:

تور زمینی قشم: (مسافت زمانی 👈 ۲۰ ساعت با قطار، ۱۷ ساعت با اتوبوس) (هزینه سفر 👈 از ۹۷۰٫۰۰۰)

توضیحات: در تور قشم با قطار از راه آهن بندرعباس می توان با ترانسفر به اسکله شهید حقانی رفته و از آنجا باید با لنج به اسکله شهید ذاکری قشم بروید. باید بدانید که فاصله بین بندرعباس تا قشم حدود ۴۰ دقیقه است. اما در صورتی که بخواهید مسیر بین تهران تا قشم را با اتوبوس طی کنید، باید به پایانه بروید و از آنجا با عبور از شهرهای قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، حاجی آباد و بندر عباس به قشم برسید.

تور هوایی قشم: (مسافت زمانی 👈 ۱٫۵ ساعت) (هزینه سفر 👈 از ۲٫۱۰۰٫۰۰۰)

توضیحات: بهترین راه سفر به قشم تور هوایی است. چراکه در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه ای به صرفه، می توانید به بزرگترین جزیره ایران سفر کنید.

سفر شخصی به قشم: (مسافت زمانی 👈 ۱۵ ساعت) (هزینه سفر 👈 از ۳٫۵۰۰٫۰۰۰)

توضیحات: در سفر با ماشین شخصی مسافت تهران تا قشم ۱۳۲۰ کیلومتر است که حدود ۱۵ ساعت زمان می برد. به طور تقریبی برای پیمودن این مسیر باید ۱۳۰ لیتر بنزین بزنید که با احتساب بنزین ۳ هزار تومانی چیزی در حدود ۴۰۰ هزار تومان باید هزینه بنزین پرداخت نمایید. توجه نمایید انتهای مسیر را باید به صورت آبی طی کنید به همین دلیل می بایست خودروی خود را با لندی کرفت به بندر لافت انتقال دهید؛ هزینه انجام این کار ۱۰۰ هزار تومان است.

بهترین و پایین ترین نرخ تور قشم لحظه آخری را در سایت لحظه آخر ببینید و ضمن مقایسه با سایر سایت ها، نسبت به خریدِ مطمئن اقدام کنید.

مکان های دیدنی قشم با قیمت

جزیره قشم مکان های دیدنی بی همتایی دارد که بازدید از آن ها هر گردشگری را به وجد می آورد. با این حساب گشت و گذار در این جزیره نیازمند زمان زیادی است که احتمالا در طول سفر ۳ الی ۵ روزه ممکن نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است برنامه ریزی درستی داشته باشید تا بتوانید از محبوب ترین اماکن قشم دیدن کنید. اما کدام مکان های دیدنی قشم را حتما باید ببینیم؟

  • دره ستارگان قشم ===> 5.000 تومان
  • جنگل های حرا ===> 15.000 تومان
  • تنگه چاهکوه قشم ===> 5.000 تومان
  • پارک کروکودیل قشم ===> 15.000 تومان
  • غار نمکدان ===> 7.500 تومان

مکان های دیدنی رایگان قشم که نباید بازدید از آن ها را فراموش کنید:

  • جزیره هنگام ===> رایگان
  • ژئوپارک قشم ===> رایگان
  • جزایر ناز ===> رایگان

بودجه مورد نیاز برای سفر به قشم

اگر بخواهیم هزینه کلی سفر به قشم را به طور کلی بررسی کنیم باید هزینه بلیط، خورد و خوراک، هتل و خریدها را محاسبه کرد که بسته به هتل انتخابی شما، شیوه سفر کردن و رستوران های انتخابی برای صرف غذا متغیر است اما لحظه آخر لحظه آخر با ارائه تورهای قیمت مناسب، سعی کرده این هزینه ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا