اجتماعیMihanpostپیشنهاد سردبیر

قصه جالب ازدواج سه قلوی همسان اهل کنیا با یک مرد + عکس

ازدواج دختران سه قلوی همسان اهل کنیا با یک مرد در حالی رسانه ای شده است که این مرد به صورت اتفاقی در آستانه ی ازدواج با سه خواهر سه قلوی همسان قرار گرفته و ادعا می‌کند راضی کردن این سه خواهر چندان مشکل بزرگی نیست.

قصه جالب ازدواج سه قلوی همسان اهل کنیا با یک مرد چندان هم عجیب نیست چرا که مردان در کنیا مجاز به ازدواج با چند همسر هستند و تعدد زوجات در میان جوامع سنتی در این کشور رایج است.

کیت، ایو و مری، سه قلوهای همسان در مصاحبه‌ای که اوایل آوریل در یک نشریه بومی کنیا منتشر شد فاش کردند که قصد دارند در آینده نزدیک با مردی به نام استیو ازدواج کنند. این کیت بود که ابتدا استیو را ملاقات کرد و سپس او را به دو خواهر دیگر خود معرفی کرد.

این سه خواهر علی‌ رغم آنکه اکثر گروه‌های مسیحی تمرین چندهمسری را رد می‌کنند و تک همسری را ایده‌آل می‌دانند، در حال حاضر در زمینه موسیقی گاسپل (نوعی از موسیقی که باورهای زندگی مذهبی مسیحیان موضوع اصلی آن است) فعالیت می‌کنند.

استیو ، مردی که قصد دارد با سه قلوی همسان اهل کنیا ازدواج کند، می‌گوید:

«من مرد سخاوتمند و وفاداری هستم و همه چیز در مورد من بسیار بزرگ است، حتی برکت؛ به همین دلیل است که به من می‌گویند مرد بزرگ، استیو و من معتقدم که عشق من قرار نبوده تنها متعلق به یک دختر باشد. من یک فرد چندهمسره به دنیا آمده‌ام و همه این را می‌دانند. من همیشه صادق و وفادارم و همه کسانی که پیش از این با آنها بودم به این خاطر مرا ترک کردند که به آنها گفته بودم می‌خواهم یک نفر دیگر را هم داشته باشم.»

استیو در این مورد گفته است که من نمی‌خواهم خیانت کنم، می‌خواهم صادقانه به زنانم اضافه کنم و این سه خواهر درست وقتی که چنین چیزی می‌خواستم سر راهم قرار گرفتند.

خواهران سه قلوی همسان فاش کردند که به یک جدول زمانی وفادارند که در آن نشان داده می‌شود هر شب کدام‌یک زمان مشخصی را با استیو سپری خواهد کرد. آنها همچنین گفتند قصد ندارند شخص دیگری را به جمع خود وارد کنند: «ما سه نفر برایش کافی هستیم و اجازه نمی‌دهیم کس دیگری را وارد جمعمان کند.»

استیو دشوار بودن جلب رضایت سه زن در آن واحد را تکذیب کرد و گفت: «چرا مردم شک دارند که من بتوانم سه زن را راضی نگه دارم. چندان هم مشکل نیست. آنها سه نفر هستند. هر دوشنبه مری، سه‌شنبه‌ها کیت و چهارشنبه‌ها ایو را می‌بینم. بعد در آخر هفته همه همدیگر را می‌بینیم واوقای خوشی را سپری می‌کنیم.»

این خواهران می‌گویند اولین بار است که هر سه بایک مرد رابطه دارند.

در مارس ۲۰۱۴ پارلمان کنیا لایحه‌ای تصویب کرد که طی آن به مردان اجازه داده می‌شود چند همسر داشته باشند و این لایحه از اول می ۲۰۱۴ اجرایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا