Mihanpostاخبار خودرو

جزئیاتی از تلاش خودروسازان خارجی برای حضور در ایران

به گزارش میهن پست – یک کارشناس صنعت خودرو گفت: با توجه به روند مثبت مذاکرات هسته‌ای خودروسازان خارجی رایزنی‌های خود برای حضور در ایران را تشدید کرده‌اند.
شهرام آزادی اظهار کرد: هم اکنون خودروسازان بزرگ بین المللی از کشورهای مختلف از جمله آلمان و فرانسه خواهان حضور در ایران هستند.

به نقل از ایسنا ، وی با بیان این‌که مذاکرات لازم برای حضور خودروسازان‌ بزرگ بین المللی در ایران صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: هم اکنون این خودروسازان منتظر مشخص شدن نتایج مذاکرات بین المللی برای آغاز فعالیت‌های خود هستند.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: براساس خبرهای به دست آمده مذاکرات بین المللی مثبت بوده و خودروسازان بین المللی نیز با توجه به همین اخبار رایزنی‌های خود برای حضور در ایران را تشدید کرده‌اند.

وی افزود: در صورتی که مذاکرات هسته‌ای تا پایان ماه جاری به توافق نهایی برسد ظرف دو تا سه ماه آینده شاهد آغاز فعالیت چند خودروساز بزرگ بین المللی در ایران خواهیم بود.

آزادی با بیان این‌که در آن صورت شاهد تحول قابل توجهی در کمیت و کیفیت خودروهای تولیدی خواهیم بود خاطرنشان کرد:‌ بازار ایران در حدی برای خودروسازان خارجی جذاب است که این شرکت‌ها حاضر به سرمایه‌گذاری و انتقال تکنولوژی برای فروش محصول خود در ایران هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا