Mihanpostپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهورزشی

جزئیات تلاش پرسپولیسی ها برای خرید رضا قوچان نژاد + عکس

به گزارش میهن پست – مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید در صورت تامین منابع مالی و همچنین رضایت حمید درخشان، هیچ باشگاهی برای رضا قوچان نژاد بهتر از پرسپولیس نیست.
حسین عبدی درباره احتمال حضور رضا قوچان نژاد در باشگاه پرسپولیس با توجه به سیاست باشگاه الکویت و جدایی این بازیکن از لیگ کویت اظهار کرد: مطمئنا رضا قوچان نژاد بازیکن بزرگی است و افتخارات زیادی برای ما به دست آورده است. اگر او بخواهد در باشگاهی فعالیت کند، چه بهتر که در پرسپولیس باشد. هیچ جا برای او بهتر از پرسپولیس نیست ولی در این خصوص حمید درخشان تصمیم نهایی را می‌گیرد.

رضا قوچان نژاد
رضا قوچان نژاد

وی افزود: ضمن اینکه باید منابع مالی هم تامین شود. رضا بازیکن خوبی است ولی به شرطی که بتوان او را جذب کرد و توان مالی برای این کار وجود داشته باشد.

مربی پرسپولیس همچنین درباره خبر حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس تاکید کرد: من که از این خبر جا نخوردم! اصولا در تیمی مثل پرسپولیس از هیچ موضوعی جا نمی‌خورم چون همیشه یک مسئله تازه وجود دارد. همیشه صحبت‌ها و اخبار جدیدی مطرح می‌شود که باشگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

عبدی ادامه داد: در حالی که در باشگاه پرسپولیس همه چیز راکد است، انتشار چنین اخباری آدم را به فکر وا می‌دارد که چه تئوری‌ای پشت آن قرار دارد.

مربی پرسپولیس در پایان درباره جذب بازیکنان جدید هم گفت: حمید درخشان مسئول این کار است و وی مذاکراتی انجام داده است. در نهایت این سرمربی است که تعیین می‌کند چه بازیکنی به پرسپولیس اضافه شود. صحبت‌ها و مذاکرات با بعضی از بازیکنان صورت گرفته و فقط تامین منابع مالی آن مانده است.

منبع:mehrnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا