Mihanpostسیاسی

جزئیات جلسه روحانی با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

به گزارش میهن پست – محمد غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مورد جلسه امروز رئیس جمهور با دیگر کاندیداهای ریاست جمهوری ،گفت: در این جلسه تاکید شد که در انتخابات سال گذشته برنده و بازنده ای وجود ندارد و برنده اصلی مردم بودند و همگی ما باید دست به دست هم دهیم تا این انسجام ملی را حفظ کنیم.

محمد غرضی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه امروز ظهر روحانی با دیگر کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این جلسه به مناسبت ۲۴ خرداد و حماسه ملی عظیمی که در این روز آفریده شد، برگزار شد.

وی افزود: آقای روحانی از کاندیداها برای شرکت در این جلسه دعوت کرده بودند و بیشتر بحث سر این بود که این حماسه عظیم ملی که به نمایش گذاشته شد و مردم در این حماسه از مسئولین جلو افتادند، گرامی داشته شود و بتوانیم این انسجام وحدت ملی را حفظ کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، با بیان اینکه این جلسه کوتاه بود، ادامه داد: تمام کاندیداهای ریاست جمهوری بجز آقای ولایتی در این جلسه حضور داشتند.

وی تصریح کرد: این جلسه بیشتر یک گعده سیاسی بود و همه در بحث شرکت می کردند و بیشتر محورهای گفتگو نیز در مورد اداره کشور و مردم بود.

لی‌اکبر ولایتی به دلیل سفر به چین، در این نشست حضور نداشت
علی‌اکبر ولایتی به دلیل سفر به چین، در این نشست حضور نداشت

غرضی با بیان اینکه این دولت مستقر است و به خوبی کشور را اداره می کند، گفت: در این جلسه تاکید شد که در انتخابات سال گذشته برنده و بازنده ای وجود ندارد و برنده اصلی مردم بودند و همگی ما باید دست به دست هم دهیم تا این انسجام ملی را حفظ کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته شده است شما کاندیدای انتخابات مجلس دهم خواهید شد، گفت: هنوز تا انتخابات زمان زیادی مانده است و ممکن است تا آن موقع تحولات کشور متفاوت شود بنابراین کسی چهارشنبه به نماز جمعه نمی رود.

به گزارش مهر ، حسن روحانی ظهر امروز به مناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد انتخابات ۲۴ خرداد، میزبان دیگر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

این نشست که به ابتکار و دعوت رئیس‌جمهور انجام شده بود، ضیافت نهار برپا و رئیس‌جمهور و میهمانان در مورد مسائل مختلف کشور با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

علی‌اکبر ولایتی به دلیل سفر به چین، در این نشست حضور نداشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا