Mihanpostاخبار خودروپیشنهاد سردبیر

خودروی هوشمند مفهومی جالبی برای مجردهای مستاجر+عکس

به گزارش میهن پست -طراح کره‌ای خودرویی طراحی کرده است که کاربر می‌تواند فضای داخل را هر زمان که مایل باشد تغییر شکل دهد.

طراح کره‌ای «دوهیونگ کیم» لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت سئول و مسلط به زبان کره‌ای و انگلیسی در نمایشگاه‌های بسیار با ارائه طرح‌هایی جوایز بسیاری دریافت کرده است.

این بار این طراح خودرویی هوشمند طراحی کرده است که جمع و جور شهری است و از تکنولوژی بالایی برخوردار است، در فضای داخلی آن می‌توان کارهای روزمره را انجام داد چون مجهز به دفتر کار، اتاق نشیمن و خواب است؛ در واقع فضای داخل به میل کاربر تغییر شکل و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در DOMI کاربر می‌تواند انتخاب کند رانندگی دستی یا خودگردان باشد و یا رانندگی آرام و پر سرعت را تنظیم کند تا به کارهای شخصی بپردازد یا با رانندگی خودگردان فضای داخل را به صورت اتاق خواب درآورده و استراحت کند البته در موقع استراحت، خود رو به حرکت خود ادامه می‌دهد اما کاربر هر زمان که بخواهد می‌تواند خود ماشین را کنترل کند.

موتور الکتریکی خودرو در یک چرخ آن قرار گرفته است، بر اساس داده‌های «جی پی اس» حرکت می‌کند و علائم جاده را شناسایی می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا