گوناگون

سيمئونه: همه کار کرديم جز گل زدن

آتلتيکو مادريد شب گذشته (سه شنبه) در دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا ميزبان چلسي بود که اين ديدار در پايان با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

ديگو سيمئونه، سرمربي آتلتيکو مادريد پس از توقف تيمش برابر چلسي در نشست خبري پس از مسابقه، گفت: بازي‌هاي نيمه نهايي، بازي‌هاي نزديکي هستند و اين ديدار نيز مثل تمام بازي‌هاي مرحله نيمه نهايي بود. هر تيم براي خود در اين ديدار هدفي را دنبال مي‌کرد. هدف تيم من گل زدن بود و هدف تيم چلسي گل نخوردن. آنها مدافعان بسيار خوبي دارند و به خوبي توانستند مهاجمان ما را متوقف کنند. بازي بسيار سختي برابر چلسي داشتيم. توانستيم در طول 90 دقيقه‌ چند فرصت گلزني را ايجاد کنيم، اما متاسفانه به گل نرسيديم. مي‌دانستيم آنها در بازي خارج از خانه براي تساوي به ميدان خواهند آمد و هدف ما گذشتن از مدافعان پر تعداد آنها بود، اما بايد اعتراف کنم که موفق نبوديم، به گونه‌اي که عبور از مدافعان چلسي کاري غير قابل ممکن بود. مدافعان چلسي وظايف‌شان را به خوبي انجام دادند و اکنون هر اتفاقي مي‌تواند در ديدار برگشت رخ دهد. تيم ما برابر چلسي همه کار کرد و توانست به خوبي توپ و ميدان در را اختيار بگيرد، اما نتوانستيم به گل برسيم.

سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد درباره شرايط بازي برگشت، گفت: درست است که آنها در خانه بازي مي‌کنند و شرايط بهتري نسبت به ما خواهند داشت، اما ما مي‌خواهيم در بازي برگشت نيز نمايش خوبي داشته باشيم. چهارشنبه هفته‌ آينده يک ديدار ديگر برابر چلسي آغاز مي‌شود که همه چيز آن در حالت تساوي قرار دارد. بايد منتظر بمانيم و ببينيم که چه اتفاقاتي در بازي هفته‌ آينده رخ مي‌دهد.

سيمئونه در ادامه گفت: بازي برابر چلسي بسيار سخت و فشرده بود. هر دو تيم تلاش زيادي مي‌کنند تا به فينال برسند. چلسي اکنون با اين تساوي بدون گل شانس بيشتري براي صعود دارد. اما اگر بتوانيم هفته‌ آينده به پيروزي برسيم آن وقت تيم ما راهي فينال خواهد شد.

سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد درباره وقت کشي بازيکنان چلسي، گفت: اين چيزها هميشه در فوتبال رخ مي‌دهد و نمي‌توانم شکايتي بابت آن داشته باشم.

خوآن فران، بازيکن اسپانيايي آتلتيکو مادريد شب گذشته (سه‌شنبه) يکي از خوب‌هاي تيمش بود. او پس از پايان مسابقه با اظهار ناراحتي از نتيجه‌ کسب شده برابر چلسي گفت: اصلا از اين نتيجه‌ خوشحال نيستيم. انتظار داشتيم که پيروز مسابقه شويم اما نتوانستيم به اين مهم دست يابيم. چلسي بازي دفاعي را به نمايش گذاشت. آنها به اين خاطر دفاعي بازي کردند که احتمال مي‌دهند بتوانند در بازي برگشت در استمفوردبريج به پيروزي برسند و به ديدار فينال راه يابند. اما تيم ما براي کسب پيروزي به انگليس خواهد رفت. مي‌دانيم که بازي در ورزشگاه استمفوردبريج کار آساني نيست و بازي بسيار سختي برابر چلسي در پيش خواهيم داشت.

آتلتيکو مادريد صدرنشين ليگاي اسپانيا اين هفته‌ در رقابت‌هاي هفته‌ سي و پنجم برابر والنسيا به ميدان خواهد رفت و چهارشنبه شب در ليگ قهرمانان اروپا مهمان چلسي خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا