Mihanpostپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهورزشی

قهرمان ناباورانه از جام بیستم حذف شد + عکس

به گزارش میهن پست –  تیم فوتبال شیلی با کسب پیروزی مقابل اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی رقابتهای جام جهانی را از دور رقابتها حذف و صعود خود را هم به مرحله یک هشتم نهایی رقابتها قطعی کرد. تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایطی از دور مسابقات کنار رفت که در نخستین دیدار خود برابر تیم ملی هلند به شکستی سنگین تن داده بود.

به نقل از مهر، تیم فوتبال شیلی در دومین دیدار خود در رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بامداد پنجشنبه در ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو با نتیجه ۲ بر صفر اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی رقابتها را از پیش رو برداشت تا علاوه بر قطعی کردن صعود خود به دور بعدی قهرمان جهان و اروپا را از دور رقابتها حذف کند.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایطی از دور مسابقات کنار رفت که در نخستین دیدار خود برابر تیم ملی هلند به شکستی سنگین تن داده بود
تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایطی از دور مسابقات کنار رفت که در نخستین دیدار خود برابر تیم ملی هلند به شکستی سنگین تن داده بود

در این بازی ادواردو وارگاس (۲۰) و چارلز آرانگوئیز (۴۳) برای شیلی گل زدند. شیلی در دیدار نخست خود با نتیجه ۳ بر یک استرالیا را از پیش رو برداشته بود و اسپانیا هم مقابل هلند با نتیجه تحقیر آمیز ۵ بر یک شکست خورده بود.

با توجه به نتایج به دست آمده در این گروه صعود هلند و شیلی به دور بعدی رقابتها قطعی شده و اسپانیا و استرالیا در دور سوم رقابتها دیدار تشریفاتی خواهند داشت چرا که هر دو حذف شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا