Mihanpostاینترنتپیشنهاد سردبیرعلمی و فناوری

محافظت از پسورد های الکترونیکی با دستبند«Everykey» + عکس و فیلم

به گزارش میهن پست – امروزه پسوردها و کلیدهای قابل پوشیدن رواج بیشتری پیدا کرده اند و Everyky تازه ترین وسیله تولید شده در این زمینه، همراه با شیوه جدیدی است که با امنیت و آسایش ادغام شده است. این دست بند با استفاده از تکنولوژی بلوتوث، به غیر از درب اتوموبیل و قفل موتورسیکلت، می تواند به آسانی قفل گوشی های هوشمند، تبلت یا کامپیوترها را نیز باز کند.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

این وسیله همچنین یک برنامه مدیریت رمز عبور است که به استفاده کننده از آن این امکان را می دهد که به طور خودکار وارد حسابهای کاربری آنلاین خود شود. به طور کلی می توان گفت که هدف Everyky که به مچ بند Jawbone Up شباهت دارد، گرفتن جای کلیدهای دستی (OTP) و برنامه های مدیریت رمز عبور است.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

نتایج یک پروژه کلاسی در دانشگاه Case Western Reserve نشان داد که این دستبند سیلیکونی، قادر است قفل وسیله های الکترونیکی را تا فاصله ۳ متری باز کند. همچنین می توان با استفاده از آن، بجای روشن و خاموش کردن دیگر دستگاه ها، درب پارکینگ و یا درب اتوموبیل را باز کرد. همچنین کاربران می توانند از طریق قابلیت بلوتوث Everyky برای ورود به وبسایت استفاده کنند.
این دستبند بلوتوث، با استفاده از یک فناوری پیشرفته، ضربان قلب شما را جایگزین رمز عبور می کند.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

تیم سازنده این دستگاه می گوید پسوردهای رمزگذاری نشده، هرگز در سرور این دستبندها ذخیره نمی شود. بر اساس اطلاعات بیان شده توسط Everykey’s در کیک استارتر، “این دستبند اطلاعات رمزگذاری شده ای را پخش می کند که تنها توسط دستگاه شما قابل رمزگشایی است”. همچنین پسوردهای دستگاه شما به صورت رمزگذاری شده، درون خود دستگاه و در داخل یک keychain ذخیره می شود.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

این تیم می گوید برای جلوگیری از رمزگشایی رمزهای عبور، اطلاعات ورود به وبسایت، رمزگذاری شده و بر روی سرور Everyky ذخیره می شود.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

Everyky با سیستم عامل های مک، ویندوز، اندروید و تا حدودی با سیستم عامل IOS (که جیلبریک نشده باشد) سازگار است.

دستبند«Everykey»
دستبند«Everykey»

این دستبند ضد آب در هفت رنگ و ظرفیت باتری تا ۳۰ روز به بازار خواهد آمد. اگر کسی دستگاه خود را گم کند، می تواند از طریق تماس با پشتیبانی شرکت، یا با ورود به حساب کاربری خود در سایت Everyky.com دستبند خود را غیرفعال کند.


کمپین این شرکت که در تاریخ ۲۹ اکتبر در Kikstarter شروع به کار کرد، توانست حدود ۵۱.۰۰۰ دلار از طرف بیش از ۷۷۰ نفر از حامیان خود تأمین کند. این پروژه در ۲۹ نوامبر پایان خواهد یافت و انتظار می رود که این محصول تا ۱۵ مارس با قیمت ۱۰۰ دلار وارد بازار شود.

منبع:digitaltrends       ترجمه:gadgetnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا