Mihanpostدسته‌بندی نشدهورزشی

افشارزاده با کسب تمامی آرا مدیرعامل باشگاه استقلال شد

به گزارش میهن پست -هیات مدیره جدید باشگاه استقلال در نخستین نشست رسمی خود بهرام افشارزاده را به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کرد. این انتخاب در شرایطی صورت گرفت که هیات مدیره آبی‌ها روز پنجشنبه نیز جلسه غیررسمی را برگزار کرده بود و برای مدیرعاملی افشارزاده در باشگاه استقلال به جمع‌بندی رسیده بود.

به نقل از  مهر، نخستین نشست رسمی هیات مدیره جدید باشگاه استقلال امروز شنبه در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. این جلسه در شرایطی برگزار شد که اعضای جدید هیات مدیره آبی پوشان دو جلسه غیررسمی دیگر را نیز برگزار کرده بودند و در مورد محورهای کلی به جمع بندی رسیدند.

نخستین نشست غیررسمی آنها روز پنجشنبه برگزار شد که طی آن موارد مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که یکی از آنها مدیرعاملی بهرام افشارزاده بود. افشارزاده که پیش از این دبیرکل کمیته ملی المپیک بود و سابقه ریاست فدراسیون وزنه برداری را هم در کارنامه خود داشت، مقاومت زیادی کرد تا این پست را نپذیرد اما در نشست صبح روز شنبه اعضای هیات مدیره مسئولیت مدیرعاملی را به وی دادند.

افشارزاده صبح امروز شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرده بود که مدیرعامل باشگاه استقلال خواهد شد اما باید همه اعضای هیات مدیره به مدیرعاملی او رای بدهند نه اکثرشان!

نشست رسمی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در شرایطی پیش از ظهر امروز برگزار شد که امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست حضور داشت. افشارزاده برای مدیرعاملی باشگاه استقلال هر ۹ رای اعضای هیات مدیره را کسب کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا