Mihanpostدسته‌بندی نشدهورزشی

جزئیات تاسیس کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس توسط علی پروین

به گزارش میهن پست – مدیر کل حوزه وزارتی و مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: علی پروین به همراه پیشکسوتان، کانون یا تعاونی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را تا قبل از واگذاری این باشگاه تشکیل می دهد .

حمید گرشاسبی اظهار داشت : دکتر گودرزی در ملاقاتی که با آقای پروین و جمعی از پیشکسوتان داشت، در تایید درخواست آنها پیشنهاد کرد با توجه به واگذاری استقلال و پرسپولیس تا پایان سال، سهمی هم به پیشکسوتان که صاحبان اصلی این دو باشگاه هستند در قالب یک کانون و تعاونی داده شود.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سئوال که در یکی از برنامه های تلویزیونی عنوان شده بود علی پروین برای پرسپولیس کاری بکند افزود: البته موضوع مورد بحث همین نکته تشکیل تعاونی پیشکسوتان با پیشنهاد و حمایت اقای پروین بوده و هدف از این کار سهیم شدن پیشکسوتان در سهام این باشگاه است و همانطور که آقای وزیر در جلسات واگذاری استقلال و پرسپولیس عنوان کرده است حتما در این روند باید نقش پیشکسوتان و بزرگان این دو تیم دیده شود .

گرشاسبی با اظهار امیدواری نسبت به تسریع روند واگذاری از سوی سازمان خصوصی سازی گفت : خوشبختانه مجلس و دولت یازدهم تصمیم دارد این دو باشگاه به صورت صد در صد واگذار شوند و ان شاءالله در این بین پیشکسوتان و بزرگان این دوباشگاه حتما نقش خواهند داشت.

منبع:news.msy.gov

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا