Mihanpostدسته‌بندی نشدهورزشی

جلسه ناموفق کفاشیان و ضرغامی در خصوص«حق پخش تلویزیونی»

به گزارش میهن پست – نشست اعضای فدراسیون فوتبال با مسئولان صداوسیما برای مشخص شدن حق پخش تلویزیونی راه به جایی نبرد و بدون نتیجه باقی ماند تا کار به هیات دولت کشیده شود.

این نشست عصر امروز با حضور علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما به همراه تنی چند از اعضای هیات رئیسه فدراسیون و مدیران باشگاه ها و مسئولان صداوسیما برگزار شد اما طرفین بر مواضع خود اصرار کردند تا پخش نشدن بازیهای فوتبال از تلویزیون و راه ندادن دوربین های صداوسیما همچنان ادامه داشته باشد.

بهرام افشارزاده یکی از حاضران در این نشست ضمن تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: طرفین صحبت های خود را بازگو کردند و در این نشست همه مشکلات مورد بررسی قرار گرفت اما در نهایت آقای ضرغامی گفت برای ما مقدور نیست که هزینه ای را به مبلغ قبلی اضافه کنیم و با توجه به مشکلات مالی که وجود دارد نمی توانیم با پیشنهاد فدراسیون فوتبال موافقت کنیم.

وی افزود: آقای کفاشیان و دیگر مسئولان فوتبال از جمله خود من نیز در این جلسه مشکلات را مطرح کردیم و صحبت هایی را ارائه دادیم اما در نهایت نتیجه ای حاصل نشد و قرار براین شد که هیات دولت به این ماجرا ورود کرده و تصمیم گیری کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که بالاخره تکلیف پخش مستقیم بازیهای لیگ برتر چه خواهد شد عنوان کرد: کفاشیان در این جلسه تاکید کرد در صورتیکه صداوسیما از موضع خود عقب نشینی نکند اجازه ورود دوربین ها را به ورزشگاه ها نخواهد داد و بازیها پخش نخواهند شد که آقای ضرغامی نیز روی حرف قبلی خود تاکید کرده و گفت با توجه به هزینه های سرسام آور صداوسیما و مشکلات مالی که وجود دارد امکان افزایش مبلغ قبلی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا