Mihanpostگوناگون

فیس بوک «واتس اپ» را خرید

به گزارش میهن پست – در این نامه تصریح شده است که اگر این ادغام صورت بگیرد و واتس اپ نتواند به تعهدات خود عمل کند هر دو شرکت واتس اپ و فیس بوک بند پنجم قانون کمیسیون تجاری فدرال آمریکا را نقض کرده‌اند.
خرید جدید شرکت فیس بوک به تائید کمیسیون تجاری فدرال آمریکا رسید.

به نقل از ایسنا، شبکه اجتماعی فیس بوک اعلام کرد که اداره حمایت از مصرف کنندگان کمیسیون تجاری فدرال آمریکا طی نامه‌ای خرید ۱۹ میلیارد دلاری فیس بوک را مورد تائید قرار داده است.

این اداره در نامه خود تاکید کرده است که اپلیکیشن واتس اپ باید پس از ادغام با فیس بوک همچنان به قوانین حریم خصوصی کنونی خود پایبند بماند.

از جمله تعهدات اپلیکیشن واتس اپ که مورد تاکید نهاد قانونگذاری آمریکایی قرار گرفته است می‌توان به تعهد این شرکت برای عدم استفاده از اطلاعات شخصی کاربرانش برای مقاصد تبلیغاتی اشاره کرد.

در این نامه تصریح شده است که اگر این ادغام صورت بگیرد و واتس اپ نتواند به تعهدات خود عمل کند هر دو شرکت واتس اپ و فیس بوک بند پنجم قانون کمیسیون تجاری فدرال آمریکا را نقض کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، یک سخنگوی فیس بوک نیز در این خصوص گفته است که خرید واتس اپ در آمریکا مورد تائید قرار گرفته و این در حالی است که هنوز در اروپا این ادغام تصویب نشده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا