Mihanpostاجتماعیپیشنهاد سردبیرحوادث

مرگ دلخراش ۲ کارگر زن درآتش سوزی تهران +عکس

به گزارش میهن پست –  ۲ نفر از کارگران زن تولیدی پوشاک به دلیل آتش‌سوزی از پنجره‌های طبقه پنجم این ساختمان آویزان شده بودند که به دلیل ناتوانی در استقرار مستحکم خود به پایین پرتاب و جان خود را از دست دادند.

به نقل از فارس ، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: بر اثر آتش‌سوزی در یک ساختمان ۵ طبقه تولیدی پوشاک در تهران، دو نفر از کارگران این تولیدی، جان خود را از دست دادند.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، درباره آتش‌سوزی در یک ساختمان ۵ طبقه تولید پوشاک واقع در خیابان جمهوری تهران اظهار داشت: در ساعت ۱۱:۳۳ دقیقه روز یکشنبه آتش‌سوزی در این ساختمان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و چند دستگاه خودروی آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد بررسی نشان داد در طبقه پنجم ساختمان ۵ طبقه که کاملاً در امر تولید پوشاک فعالیت می‌کردند آتش‌ شعله‌ور شده بود و ۲۵ نفر در قسمت‌های مختلف این ساختمان در بین شعله‌های آتش گرفتار شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: دو نفر از خانم‌هایی که در این تولیدی فعالیت می‌کردند به دلیل آتش‌سوزی از پنجره‌های طبقه پنجم این ساختمان آویزان شده بودند که به دلیل ناتوانی در استقرار مستحکم خود به پایین پرتاب و جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: بلافاصله نردبان‌های آتش‌نشانی در جاهای مناسب مستقر و ۸ نفر دیگر که در حال سقوط بودند را نجات دادند و ۱۵ نفر دیگر نیز که در راه‌پله‌های ساختمان گرفتار شده بودند توسط آتش‌نشانان نجات پیدا کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: در این عملیات ۳ نفر از مأموران  آتش‌نشانی دچار آسیب‌دیدگی شده و به مراکز درمانی اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: در ساعت ۱۴ نیز عملیات به پایان رسید.


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا