Mihanpostاجتماعیپیشنهاد سردبیر

واکنش جالب و دیدنی عراقی‌ها در مورد جنگ با ایران + عکس

به گزارش میهن پست – مردم عراق در مقابل کتیبه دستاوردهای ارتش صدام در جنگ با ایران تنها یک جمله نوشته اند: «زنده باد خامنه‌ای رهبر!»
حجت الاسلام سیدکمیل باقرزاده در صفحه گوگل پلاس خود با انتشار تصویری از سردار سید محمد باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین، نوشت:
«چند شب پیش برای دیدار پدر عزیزم که تازه از مأموریت تفحص برون مرزی برگشته بودند راهی تهران شدم. لابلای تصاویر سفر اخیرشان، به عکس زیبایی رسیدم که حکایت جالبی دارد. تصویر سنگ یادبودی که رژیم بعثی عراق در منطقه عملیات بدر در شرق رودخانه دجله بنا کرده و به اصطلاح، افتخارات رژیم صدام(!) را بر روی آن حکاکی کرده اند.

رهبر معظم انقلاب در جبهه
رهبر معظم انقلاب در جبهه

عملیاتی که ما آن را به اسم «عملیات بدر» می شناسیم، در این لوح یادبود به عنوان «تاج المعارک» معرفی شده و اطلاعاتی مانند نام یگانهای بعثی شرکت کننده در عملیات و نتایج آن و نیز خسارتهای دشمن (یعنی ایران!) بر روی این کتیبه نقش بسته است. اما آنچه در این تصویر از همه مهمتر است، حرف دلِ امروز ملت عراق است که عشایرِ شجاعِ عراقیِ شرقِ دجله با رنگ قرمز بر روی کتیبه نوشته اند، و به منزله خط بطلانی است بر آرزوها و نیّات شیطانی صدام ملعون و اربابان آمریکایی اش: «عاش القائد الخامنئی! زنده باد خامنه ایِ رهبر!»
767592
وی همچنین در ادامه از قول سردار باقرزاده نقل کرد: «وقتی در این سفر برای آغاز عملیات جستجوی پیکرهای مطهر شهدای عملیات بدر و سردار دلاور لشکر عاشورا، شهید آقا مهدی باکری وارد این منطقه در عمق خاک عراق شدیم، چیزی که به همه بچه های تفحص روحیه ای مضاعف بخشید دیدن همین دستخط قرمز رنگ بر روی این کتیبه بود.»

منبع:mehrnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا