گوناگون

واکنش گوارديولا به احتمال حضورش در منچستر

پپ گوارديولا، سرمربي اسپانيايي تيم فوتبال بايرن مونيخ با رد احتمال مربيگري‌اش در تيم منچستريونايتد گفت قصد ندارد جانشين سرمربي تازه اخراج شده شياطين سرخ شود.

به دنبال اخراج ديويد مويس از سمت سرمربيگري منچستريونايتد، از گزينه‌‌هاي مختلفي به عنوان جانشينان احتمالي وي نام برده شده است که پپ گوارديولا هم جزو آنهاست اما سرمربي پيشين بارسلونا تاکيد کرد قصد ترک آليانتس آره‌نا را ندارد.

پپ گوارديولا که تابستان سال گذشته به جاي يوپ هاينکس روي کار آمد تا هدايت باواريايي‌ها را بر عهده بگيرد، تاکيد کرد مي‌خواهد تا پايان قراردادش در بايرن مونيخ بماند.

وي در کنفرانس خبري پيش از مصاف تيمش با رئال مادريد در دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: من اکنون سرمربي بايرن مونيخ هستم و با اين تيم قراردادي سه ساله دارم. علاوه بر اين فکر مي‌کنم که اين تيم هنوز جاي زيادي براي پيشرفت دارد.

گوارديولا افزود: من فرهنگ کاتالان خود را به آلماني تغيير داده‌ام که اين کار آساني نبود اما هنوز به زمان نياز دارم. هنوز کارهايي است که بايد انجام دهم. من از وضعيت خود در بايرن مونيخ راضي‌ام و در آن راحتم، ضمن اينکه اينجا مردم به کارهايي که من براي آنها انجام مي‌دهند احترام مي‌گذارند. من قصد دارم در بايرن مونيخ بمانم.

در همين حال مدير رسانه‌اي باشگاه بايرن مونيخ نيز در واکنش به شايعاتي که درباره پيوستن گوارديولا به منچستريونايتد مطرح شده است، ‌گفت: انگليسي‌ها هيچ شانسي براي به خدمت گرفتن گوارديولا نخواهند داشت.

به اين ترتيب پپ گوارديولا به يورگن کلوپ، سرمربي آلماني بورسيا دورتموند در فهرست مربياني که دست رد به سينه شياطين سرخ زده‌اند، پيوست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا