گوناگون

30 طرح صنعتی لرستان برای معرفی به صندوق توسعه ملی در حال امکان سنجی است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت اله بیرانوند عصر چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به پروژه های صنعتی در نظرگرفته شده برای سالجاری اظهار داشت: در حال حاضر 30 طرح صنعتی به منظور استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در لرستان در حال امکان سنجی است.

وی ادامه داد: این طرح ها حداکثر تا 15 اردیبهشت ماه سالجاری به منظور استفاده از این منابع معرفی خواهند شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان با اشاره به 41 طرح مصوب استان طی سال گذشته برای استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی عنوان کرد: از این تعداد 25 طرح توسط بانکها پذیرش و چهار طرح در حال انعقاد قرارداد است.

بیرانوند با بیان اینکه تاکنون پرداختی به این طرح ها از محل صندوق توسعه ملی نداشته ایم افزود: در صورت پرداخت تسهیلات به طرح هایی که به بانک معرفی شده اند حدود هفت میلیارد تومان سرمایه در گردش به این پروژه های صنعتی تزریق خواهد شد.

وی همچنین از معرفی طرح های پیشنهادی لرستان برای مشارکت هلدینگ های ایدرو و ایمیدرو طی سال گذشته خبر داد و بیان داشت: در این راستا برای توسعه آهک صنعتی لرستان توافقی با ایمیدرو صورت گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان با بیان اینکه طرح توسعه آهک صنعتی لرستان با مشارکت ایمیدرو اجرایی می شود، عنوان کرد: قرارداد مربوط به این مشارکت در حال انعقاد است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا