گوناگون

50 هکتار زمین در شهرکهای صنعتی قزوین به متقاضیان واگذار می شود

ˈعبدالقهار ناصحیˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت شهرک های صنعتی با ایجاد زیرساخت های لازم زمین مورد نیاز سرمایه گذاران را برای ساخت واحدهای تولیدی آماده و طی قراردادی زمین مورد نیاز برای ساخت واحد صنعتی به آنان واگذار می کند.

وی، از واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در نواحی صنعتی الموت و طارم سفلی در سالجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: با تکمیل عملیات زیربنایی در این نواحی، 38 هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران واگذار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، تملک زمین و آغاز اجرای عملیات اجرایی شهرک صنعتی قزوین دو را از برنامه های مهم این شرکت در سالجاری برشمرد و اظهار کرد: مساحت در نظر گرفته شده برای این شهرک 100 هکتار است.

این مسوول، توسعه پست برق شهرک صنعتی کاسپین و اجرای گازرسانی به شهرک خرمدشت و نواحی شال و اسفرورین را نیز از برنامه های این شرکت برای سال جاری عنوان کرد و گفت: آسفالت معابر و خیابان های شهرک صنعتی آبیک و آغاز احداث تصفیه خانه شهرک آراسنج نیز جزو این برنامه ها است.

ناصحی یادآور شد: هم اکنون با آماده سازی و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در نواحی و شهرک های صنعتی در چهار گوشه استان قزوین و مناطق مختلف آن، بستر لازم برای سرمایه گذاران به منظور ساخت واحدهای تولیدی به خوبی فراهم شده است.

هم اکنون نزدیک به 500 واحد تولیدی در نواحی و شهرک های صنعتی استان قزوین مشغول به فعالیت هستند، تقریبا همین تعداد واحد نیز مراحل مختلف ساخت و ساز را پشت سرمی گذارند.

7392/616

انتهای پیام /*

Contact the editor:
newsroom@irna.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا