گوناگون

81 پروژه آموزشی مازندران تحویل آموزش و پرورش شده است

به گزارش خبرنگار مهر، قربانعلی شیرزاد بعد از ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مازندران اظهار کرد: سیاستهای کلی وزارت آموزش و پرورش در سال جدید، عدالت آموزشی و تربیتی، تقویت مشارکت عمومی در آموزش و پرورش، ایجاد منابع درآمدی جدید و ارتقا کیفیت و استفاده از منابع است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مازندران مهمترین برنامه این اداره کل را تکمیل پروژه های نیمه کاره دولتی دانست و تاکید کرد: با توجه به روند اعتبارات سال 93 نمی توانیم پروژه جدیدی را شروع کنیم.

وی افزود: پروژه های نیمه کاره دولتی که حداکثر 70 درصدپیشرفت فیزیکی دارند از  طریق مشارکت خیرین مدرسه ساز به اتمام می رسد.

شیرزاد بابیان اینکه استان تهران با 17.63 درصد بیشترین و کرمان با 2.69 درصد کمترین سهم را از تملک دارایی در سال 92 داشته است، گفت: استان مازندران با 6. 81 درصد پایین تر از میانگین قرار دارد.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مازندران با بیان اینکه میانگین تخصیص اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش استانهای کشور 36.15 درصد است، افزود: استان مازندران در این بخش از متوسط کشور بالاتر است.

وی با اشاره به اینکه بیش 48 میلیارد تومان مجموع اعتبارات ملی در سال 92 بوده است، ادامه داد: 31 میلیارد تومان اعتبار طرح تخریب، بازسازی بوده که 57.7 درصد تخصیص یافته است.

شیرزاد به استاندارد سازی سامانه گرمایشی مدارس اشاره کرد و گفت: بیش از 11 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز وسایل گرمایشی و سرمایشی تخصیص یافته است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مازندران بابیان اینکه 176 مدرسه به سیستم گرمایشی رادیاتورمجهز شدند، افزود : هزارو 786 کلاس نیز مجهز به بخاری برقی تابشی شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا