Mihanpostپیشنهاد سردبیرهوا فضا

جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 از زوایه دوربین های ناسا

سایت ناسا در حالی جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 را در سایت خود منتشر کرده است که زمان و موقعیت ثبت این تصویر زیبا و دیدی ماه را نیز برای کاربرانش تشریح کرده است.

جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 از زوایه دوربین های ناسا را در حالی برای شما مخاطبین همیشه همراه میهن پست منتشر خواهیم کرد که کره ماه به دلیل شرایط خاصی که در مدار خودش ( به دور زمین ) دارد همواره سطح آن به دلیل برخورد شهاب سنگ های شناور در فضا در حال تغییر است. تغییر که اگر چه زیاد محسوس نیست اما این تغییر شاید در همین لحظه که شما در حال خواندن این نوشته هستید می تواند بخشی از ماه به دلیل برخورد اجرام آشمانی تغییر کند.

سایت ناسا در حالی جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 را در سایت خود منتشر کرده است که زمان و موقعیت ثبت این تصویر زیبا و دیدی ماه را نیز برای کاربرانش تشریح کرده است.

زمان ثبت عکس :  (UTC) 2023/6/28، 6:00:00 بعد از ظهر

قطر ماه : 1858.4 ثانیه قوسی

فاصله ماه تا زمین : 385672 کیلومتر (30.23 قطر زمین)

زاویه :  18.128 درجه

علاوه بر انتشار جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 ، ناسا جدیدترین ویدیو از کره ماه در سال 2023 را نیز در حالی منتشر کرده است که ثبت آن 10 روز 13 ساعت و 23 دقیقه طول کشیده است.

جدیدترین تصویر ماه در سال 2023
جدیدترین تصویر ماه در سال 2023

برای تماشای جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 در اندازه بزرگتر کلیک کنید

توضیح بیشتر در خصوص جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 این که کره ماه همیشه چهره‎ ی ثابتی را برای ما زمین ها نگه نمی دارد، بنابراین شکل ماه به دلیل شیب و شکل مدار آن و زاوایه دید ما انشان ها بر روی زمین همواره در حال تغییر است، تغییری که البته به واسطه مدار چرخشی آن برای هر بیننده ای بر روی زمین همیشه بخشی خاصی از ماه است چرا که زمین ها هیچوقت نمی توانند نیمه ی تاریک ماه را ببینند.

با این حال امروز در میهن پست جدیدترین تصویر ماه در سال 2023 به همراه جدیدترین ویدیو  ماه در همین سال را تماشا می کنیم.

چنگیز قیاسی

چنگیز قیاسی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل دوره کارشناسی علوم ارتباطات - شاخه روزنامه نگاری - و دکترای مدیریت کسب و کار است. وی علاوه بر 12 سال تجربه سردبیری چند نشریه چاپی ،۷ عنوان ملی در جشنواره های مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در کارنامه خود دارد ، وی در سال 92 مجله اینترنتی« میهن پست» را تاسیس کرد .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا