Mihanpostپیشنهاد سردبیرهوا فضا

Wanderers بهترین ویدیو فضایی سال + عکس و فیلم

به گزارش میهن پست – ویدیوی تازه منتشر شده Wanderers با به تصویرکشیدن آرزوهای دور و دراز انسان‌ها برای سفر و زندگی در منظومه شمسی، تاکنون بارها از سوی کارمندان ناسا و عاشقان فضا مورد تمجید قرار گرفته است.

WANDERERS_verona_rupes_01شاید هنوز زود باشد. شاید هنوز زمان آن فرا نرسیده باشد. اما دنیاهای دیگر و فرصت‌های ناگفته‌شان ما را فرا می‌خوانند. و به شکل آرام و در انتظار ما به دور خورشید می‌گردند.

این‌ها تنها بخشی از جملات خارق العاده کارل سیگن مشهور است که بر روی فیلم کوتاهی ساخته ورن‌کوئیست سوئدی قرار داده شده است.

این فیلم کوتاه با نام Wanderers شما را به سفری سه و نیم دقیقه ای در منظومه شمسی می‌برد و دنیایی را برای شما به تصویر می‌کشد که آسانسورهای فضایی خط اتصال ما به دیگر سیاره‌ها هستند، انسان‌ها بر روی قمر اروپای مشتری به پیاده روی می‌پردازند، در میان حلقه‌های یخی زحل غوطه ور می‌شوند، در مریخ نظاره گر غروب زیبای خورشید هستند، در قمر یاپتوس زحل کُلنی ایجاد کرده‌اند و از ورونا روپس اورانوس، بلندترین صخره منظومه شمسی به‌سان یک پرنده به پرواز در می‌آیند!

WANDERERS_ringsurf_01

موسیقی حیرت انگیز کریستی سندکوئیست به همراه نجواهای زیبا و الهام‌بخش سیگن، و البته هنر انیمیشن سازی ورن‌کوئیست این ویدیو را به جرأت تبدیل به بهترین ویدیوی فضایی سال کرده است.

نکته حیرت انگیز Wanderers در این است که تمامی تصاویری که در فیلم مشاهده می‌کنید از تصاویر واقعی فضایی استخراج شده و با انیمیشنی بکر و حرفه ای آمیخته شده‌اند. با مراجعه به این لینک می‌توانید به توضیحاتی درباره گالری تصاویر ، ویدیو و شرح تصاویر واقعی استخراج شده از کالکشن ناسا دسترسی داشته باشید.

ترجمه:gadgetnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا