Mihanpostپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهورزشی

بازیکنان فوتبالی که در نیم فصل اول لیگ،بدون تیم ماندند+اسامی

به گزارش میهن پست – با پایان زمان نقل و انتقالات لیگ چهاردهم نام چند بازیکن مطرح به چشم می‌خورد که برای فصل آینده بی نصیب مانده و در فهرست هیچ تیمی جای ندارند.
به  نقل از مهر، نقل و انتقالات لیگ چهاردهم دوشنبه شب به اتمام رسید و ورودی و خروجی ۱۶ تیم لیگ برتری به طور قطعی مشخص شد.  الزام تمام تیم‌ها در استفاده از بازیکنان زیر ۲۳ سال باعث شده تا تعدادی از بازیکنان با تجربه سال‌های گذشته لیگ فصل آینده را از دست بدهند و در فهرست هیچ تیمی جای نداشته باشند. همچنین بازیکنی مثل جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران با توجه به بازی در یک تیم خارجی در نیم فصل دوم سال گذشته می‌تواند در روزهای آینده هم با یک باشگاه لیگ برتری قرارداد ببندد.

کریم انصاریفرد هم که گفته می‌شود از تیم‌های خارجی پیشنهاد دارد، تاکنون با هیچ تیمی قراداد نبسته و به نظر می‌رسد در صورت انصراف از حضور در لیگ‌های خارجی باید در تراکتورسازی بازی کند.

بازیکنانی مثل حسین کعبی، سهراب بختیاری زاده، عادل کلاه کج، سپهر حیدری، محمد صلصالی، فرزاد آشوبی، حسین پاشایی، محسن بیاتی نیا و … از جمله نفراتی هستند که در فهرست تیم فصل گذشته خود جایی ندارند و حداقل برای نیم فصل اول لیگ چهاردهم بدون تیم مانده‌اند.

در این میان وضعیت احمد جمشیدیان از سایرین متفاوت‌تر است. جمشیدیان که در تمام اردوهای آماده سازی استقلال حضور داشت و حتی همراه این تیم به ترکیه رفت، به یکباره و در روز آخر نقل و انتقالات از فهرست آبی پوشان خارج شد تا یعقوب کریمی جایگزین وی شود. بدون شک جمشیدیان را باید بازنده بزرگ بازار نقل و انتقالات دانست چرا که بعد از خارج شدن از فهرست استقلال فرصتی برای مذاکره با سایر تیم‌ها و انتخاب یک تیم جدید نداشت.

همچنین سیاوش اکبرپور هم که فصل گذشته در تیم استقلال بازی می‌کرد به توافقاتی با باشگاه پدیده مشهد رسیده بود ولی این بازیکن هم به یکباره در روز دوشنبه از فهرست پدیده کنار گذاشته شد.

از دیگر بازیکنان استقلال که در حال حاضر نتوانستند تیمی برای فصل آینده خود پیدا کنند می‌توان به کبه، علیرضا نیکبخت واحدی و مجید غلام نژاد اشاره کرد.

ضمن اینکه سه بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی یعنی جواد کاظمیان، فرشید طالبی و میثم بائو هم از دیگر بازیکنانی هستند که به گفته ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در فهرست مازاد این تیم قرار گرفته و نتوانستند برای فصل آینده تیمی برای خود پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا