پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۸:۴۵

به گزارش میهن پست – حضور کاپیتان تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون بعد از نشست امروز این فدراسیون قطعی شد….

به گزارش میهن پست – حضور کاپیتان تیم ملی دوومیدانی ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون بعد از نشست امروز این فدراسیون قطعی شد.

در حالی که پیش تر عنوان شده بود سجاد مرادی در بازی‌های آسیایی اینچئون غیبت دارد این دونده با سابقه کشورمان همراه با تیم ملی در این بازی‌ها شرکت خواهد کرد. کاپیتان تیم ملی دوومیدانی ایران امروز در نشستی با افشین داوری رئیس این فدراسیون حضور پیدا کرد که در آن طرفین به بررسی شرایط مرادی و حضور وی در اینچئون پرداختند. در این جلسه مسجل شد که مرادی تیم ملی را در این بازی‌ها همراهی خواهد کرد.

دونده دوهای ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر ایران که پیش‌تر در بروجن به تمرین پرداخته بود به اصفهان برگشته و از هفته آینده نیز تمرینات خود را در شهرکرد پی خواهد گرفت. این در حالی است که دونده‌های سرعت و پرشی تیم ملی در رشت تمرینات خود را پی می‌گیرند.

سجاد مرادی قرار بود در آخرین مرحله از رقابتهای لیگ دوومیدانی حضور پیدا کند تا در صورت کسب رکورد ورودی به بازی‌های آسیایی اعزام شود اما وی اقدام به این کار نکرد. پس از آن مدیر تیم ملی اعلام کرد با تصمیم فدراسیون دوومیدانی و کمیته ملی المپیک این دونده و ملی پوشانی که به حدنصاب لازم نرسیده‌اند به اینچئون اعزام نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *