Mihanpostپیشنهاد سردبیرسینما

موش های ۵ میلیاردی سینمای ایران + عکس

به گزارش میهن پست – یکی از تهیه‌کنندگان فیلم «شهر موشها ۲» با اشاره به فروش ۵ میلیارد و ۵۰ میلیون تومانی این فیلم و همچنین استقبال از دیگر فیلم‌های اکران شده اظهار خوشحالی کرد که با توجه به فصل خزان اما گرمای سینماها و فروش بلیت‌ها همچنان ادامه دارد.

شهر موشها 2
شهر موشها ۲

علی سرتیپی با اشاره به آمار فروش «شهر موشها ۲» تا شامگاه پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه اعلام کرد: «شهر موشها ۲» تاکنون جمعا در حدود ۵ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان‌ها فروخته است.

وی در بیان جزییات این آمار فروش‌ها بیان کرد: این آمار در تهران ۳ میلیارد تومان و در شهرستان‌ها ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده است.

شهر موشها 2
شهر موشها ۲

تهیه‌کننده «شهر موشها ۲» درباره احتمال کاهش فروش «شهر موشها ۲» با توجه به اکران فیلم‌های جدید گفت: خوشبختانه از فیلم‌های «آتش بس ۲»، «خواب زده‌ها»، «آرایش غلیظ» و «خانوم»  استقبال خوبی صورت گرفته است و البته فیلم «شهر موشها ۲» هم همچنان فروش خوبی دارد. این فیلم تنها در شب گذشته حدود صد میلیون فروخت و تا دیشب حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در تهران و شهرستان‌ها از فیلم دیدن کرده‌اند.

شهر موشها 2
شهر موشها ۲

سرتیپی با اشاره به استقبال از فیلم «شهر موشها ۲» و همچنین فیلم‌های جدید اکران شده است، عنوان کرد: با استقبالی که از این فیلم‌ها شده است اگرچه ما به سوی خزان و پاییز پیش می‌رویم اما گرمای سینما همچنان ادامه دارد و مردم به سینماها می آیند. من امیدوارم این شور و حرارت برای دیگران فیلم‌ها هم باقی بماند و ما اکران خوبی را از فیلم‌هایی چون «شیار ۱۴۳» نیز شاهد باشیم.

وی ادامه داد: من پیش از این پیش‌بینی کرده بودم که امسال سالی خوب و پر رونق برای سینمای ایران خواهد بود و فکر می‌کنم ابتدا با «شهر موشها ۲» این اتفاق رخ داد و حالا با دیگر فیلم‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

شهر موشها 2
شهر موشها ۲

این تهیه کننده سینما همچنین با اشاره به مراسم نمایش فیلم «شهر موشها ۲» که شب گذشته به صورت همت عالی برای حمایت از حقوق کودکان صورت گرفت، گفت: از این مراسم استقبال خوبی صورت گرفت و ما در تدارک این هستیم که برای تمام مراکز و NGO ها که برای کودکان کار می‌کنند این فیلم را نمایش دهیم و به آنها کمک کنیم. همچنین قرار است نمایش فیلم به صورت همت عالی از مهر ماه در دیگر استان‌ها هم اجرا شود.

سرتیپی ادامه داد: از جمله استان‌هایی که برای ما در اولویت قرار دارند مکان‌هایی مثل سیستان و بلوچستان، ایلام و کردستان هستند که چون این شهرها سالن‌های مناسبی برای نمایش فیلم ندارند ما همراه با فارابی مواردی را در نظر گرفته‌ایم.

شهر موشها 2
شهر موشها ۲

تهیه کننده «شهر موشها ۲» در پایان با اشاره به فروش نوشت افزار و بازی‌های موبایلی این فیلم در آغاز سال تحصیلی عنوان کرد: استقبال خوبی در این مدت از خرید نوشت افزار، بازی‌ها و عروسک‌های «شهر موشها ۲» شد و با توجه به این استقبال در فکر برنامه‌های دیگری در آینده هستیم به طور مثال ممکن است با توجه به استقبال از بازی‌ها در فضای مجازی چند اثر دیگر هم در این عرصه عرضه شود.

منبع:Mehrnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا