Mihanpostتوپ و توردسته‌بندی نشدهورزشی

اظهار نظر جالب «سعید معروف» در خصوص والیبال ایران + عکس

به گزارش میهن پست – پاسور ایرانی تیم والیبال زنیت کازان روسیه در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه تاکید کرد: می‌خواهم به همه دنیا ثابت کنم والیبالیست‌های ایرانی می‌توانند در لیگ‌های خارجی موفق عمل کنند.
سعید معروف نخستین مصاحبه خود را پس از پیوستن به تیم زنیت روسیه انجام داد. این بازیکن در گفتگو با سایت رسمی باشگاه زنیت کازان روسیه تاکید کرد می خواهد به دنیا ثابت کند والیبالیست‌های ایرانی می‌توانند در لیگ خارجی موفق عمل کنند.

وی در این مصاحبه گفت: بالاخره من در کازان هستم و همه چیز در حال حاضر خوب است. من به خاطر تعطیلات سال نو میلادی سه هفته صبر کردم تا ویزایم صادر شود اما خوشحال هستم چون به زودی در یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی خواهم کرد. همه روزنامه نگاران ورزشی ایران در این مدت از من نوشتند چون نخستین بازیکن ایرانی هستم که در خارج از کشور بازی خواهم کرد.

سعید معروف
سعید معروف

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بخش دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: من ۱۲ فصل در لیگ ایران بازی کردم و دیگر وقت آن رسیده بود که در جایی دیگر تجربه کسب کنم. باور من این است که لیگ روسیه قوی‌ترین لیگ والیبال جهان است.

معروف با اشاره به پیوستنش به تیم زنیت کازان یادآور شد: تیم زنیت دو بار به من پیشنهاد داد که در بار دوم توانست نظر مرا تغییر دهد تا با این باشگاه قرارداد امضا کنم. برای من مهم این است که در تمامی مسابقات برنده شویم و می‌خواهم ثابت کنم که والیبالیست‌های ایران می توانند در لیگ‌های خارجی موفق عمل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا