گوناگون

50 درصد استادان کشور عضو بسیج هستند/ آغاز نقد 180 نظریه علوم انسانی

به گزارش خبرنگار مهر، سهراب صلاحی صبح سه شنبه در همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان سمنان در دانشگاه فرهنگیان این استان ضمن بیان اینکه تمام بهانه جویی های هسته ای استکبار برای حذف نقش تاثیرگذار ایران در جامعه جهانی است اظهار داشت: چون ایران در مبادلات جهانی ترویج اسلام بدنبال تدوین تمدن نوین دینی و نقشه راه دین مبین اسلام است و تولید نظریه های مبتنی بر این تفکر در دستور کار استادان بسیجی قرار گرفته است.

وی با اشاره به تشکیل حلقه های علمی بسیج اساتید کشور عنوان کرد: دو هزار نفر استاد برای مدیریت این حلقه ها انتخاب شده و در حال فراگیری آموزش های لازم هستند.

آغاز نقد 180 نظریه علوم انسانی

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با تشریح برنامه ریزی بلندمدت دشمن برای ضربه زدن به اعتقادات اسلامی و تحریف ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: نقش فرا منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران بواسطه مدیریت مدبرانه رهبری و قدرت نظامی و علمی ایران اسلامی بر هیچ کشوری پوشیده نیست.

صلاحی با تاکید بر روند رو به رشد تولید علم با منسجم سازی امور دانش بنیان افزود: خیز علمی کشور در سالهای اخیر 11 برابر متوسط جهانی است.

وی به آغاز نقد 180 نظریه علوم انسانی اشاره کرد و اظهار داشت: در مراحل بعدی این حرکت علمی، دریافت بازخورد و اظهارنظر استادان مسلمان سراسر جهان و تولید نظریه های تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور از برگزاری دوره های سه روزه بصیرت افزایی استادان دانشگاه ها در 27 استان کشور خبر داد و گفت: آخرین مرحله این دوره ها خرداد امسال در یاسوج برگزار می شود و با برگزاری آن، بیش از پنج هزار استاد بسیجی کشور به عنوان فرماندهان جنگ نرم آموزشهای تخصصی را فرا می گیرند.

آمادگی گروه های 20 گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین شعار سال

جانشین سپاه قائم(عج) استان سمنان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: رویکرد علمی این نهاد انقلابی از جمله راهکار مناسب برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی در مباحث جنگ نرم است.

سرهنگ اسحاق هراسانیان ازکسب آمادگی لازم گروه های 20 گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین و عملی شدن عنوان سال خبر داد.

برگزاری کارگاه های سه روزه جنگ نرم در استان سمنان

جانشین سازمان بسیج اساتید استان سمنان نیز از برگزاری کارگاه های سه روزه جنگ نرم با حضور چهار استاد منتخب کشوری در قالب این همایش خبر داد.

محسن چاشمی با اشاره به این مطلب که در این همایش استادان بسیجی با چهار گرایش اقتصادی، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی با مباحث جنگ نرم آشنا می شوند افزود: همایش و کارگاه های بصیریت افزایی جنگ نرم استادان بسیجی استان پنج شنبه این هفته به پایان می رسد.

وی تصریح کرد: در این دوره سه روزه 200 نفر از استادان بسیجی استان سمنان با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی در فرهیختگان جامعه آشنا می شوند.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان سمنان  در خاتمه افزود: همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان روز سه شنبه در سمنان آغاز شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا