Mihanpostسیاسی

اژه ای: در پرونده خبرنگاران واشنگتن پست اتفاقی رخ نداده است

به گزارش میهن پست – معاون اول قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت خبرنگاران واشنگتن پست گفت: هیچ تغییری در پرونده ایجاد نشده و این افراد در بازداشت به سر می برند.

به  نقل از  مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از عوامل مهم در قوه قضاییه نیروی انسانی است. در برنامه پنجم توسعه اجازه داده شد در طول پنج سال، چهار هزار نیرو را جذب کنیم.

وی افزود: امیدواریم با جذب نیروهای جوان که اغلب آنها دارای مدرک تحصیلی بالا هستند قدم بیشتری را در جهت رضایت مردم، احقاق حق و بحث عدالت برداریم.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: یکی از گله هایی که در گذشته وجود داشت این بود که ما در امتحان شرکت می کنیم و قبول می شویم اما تا مرحله نهایی که تکلیف ما روشن شود زمان زیادی طول می کشد. امیدواریم این مشکلات برای داوطلبان رفع شود.

محسنی اژه ای در خصوص آخرین وضعیت خبرنگاران واشنگتن پست نیز گفت: هیچ اتفاق خاصی در این پرونده رخ نداده و این افراد همچنان در بازداشت به سر می برند.

معاون اول قوه قضاییه در خصوص نظر دستگاه قضا درباره توسعه پهنای باند اینترنت نیز اظهار داشت: قوه قضاییه در شورای عالی فضای مجازی دو عضو دارد. همه باید به دنبال این باشیم که مردم از فناوری جدید بهترین و بیشترین بهره برداری را داشته باشند. البته سرویس دهی باید ارزان و بهداشتی باشد. در حال حاضر این گلایه از مسئولین وجود دارد که چرا تلاشی برای سرویس دهی ارزان اینترنت صورت نمی گیرد.

وی ادامه داد: باید زیرساختها بومی شود تا سرویسی که به مردم ارائه می شود سالم و بهداشتی باشد. انتظار این است که ضمن بالا بردن سرویس دهی متناسب و ارزان قیمت با ملی کردن زیرساخت ها سرویس اینترنتی خوب و بهداشتی به مردم ارائه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا