ارز دیجیتالMihanpostپیشنهاد سردبیر

خرید زمینی ۵ میلیون دلاری در متاورس برای ساخت املاک تجاری

املاک و مستغلات متاورس (METAVERSE) در حال رونق است حتی اگر هنوز ما پا به دنیای مجازی نگذاشته باشیم. یک شرکت، ۵ میلیون دلار در زمینی مجازی در یک پلتفرم متاورس کمی شناخته شده به نام TCG World سرمایه گذاری کرده است. Curzio Research ساخت ۱۹ ملک تجاری را به عنوان بخشی از معامله تضمین کرده است.

در این میان این شرکت در حال برنامه ریزی برای ساخت یک مرکز مجازی در منطقه آسیا است، که شامل ۱۲ قطعه شهری به ابعاد ۱۲۸ متر در ۱۲۸ متر و هفت قطعه دو برابری است.

 اعضای VIP Curzio برای ملاقات با سرمایه گذاران دیگر در مرکز متاورس خود و همچنین شرکت در رویدادهای زنده، سمینارها و کنفرانس ها دعوت خواهند شد. فرانک کرزیو، بنیانگذار پژوهش کرزیو، گفت: «متافورس همان چیزی است که اینترنت قرار بود باشد. مکانی غیرمتمرکز و بدون مجوز که در آن افراد آزادی ایجاد و مالکیت محتوای دیجیتال خود را دارند.» TCG World یکی از چندین دنیای متاورس مجازی است.

حتی نام‌های شناخته‌شده‌ای مانند پلی‌بوی، نایکی و سیاره هالیوود نیز در این عرصه حضور پیدا کرده‌اند. TCG World در حال حاضر دارای ۱۰۰,۰۰۰ قطعه زمین و بیش از ۱۴,۰۰۰ مالک است. این پلتفرم بر اساس ارزهای دیجیتال و NFT طراحی شده است و مبلمان، خانه‌ها، موجودات و آثار هنری برای خرید و فروش در دسترس است.

به طور ذهنی عبارت «متاورس» را در یک جمله با «فضای مجازی» جایگزین کنید. نود درصد مواقع، معنی اساساً تغییر نمی کند. به این دلیل که این اصطلاح واقعاً به هیچ نوع خاصی از فناوری اشاره نمی کند، بلکه یک تغییر گسترده در نحوه تعامل ما با فناوری است. به طور کلی، فن‌آوری‌هایی که شرکت‌ها هنگام صحبت درباره «متاورس» به آن‌ها اشاره می‌کنند، می‌توانند شامل واقعیت مجازی باشند که با جهان‌های مجازی پایدار مشخص می‌شود. این جهان ها حتی وقتی شما در آن نیستید به وجود خود ادامه می‌دهند. همچنین واقعیت افزوده ای وجود دارد که جنبه‌های دیجیتال را با هم ترکیب می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا