گوناگون

سپاه پاسداران پشتوانه قدرتمند نظام است

سردارˈسالار آبنوشˈ روز سه شنبه به مناسبت فرا رسیدن هفته عقیدتی سیاسی در جمع خبرنگاران افزود: سپاه پاسداران درعرصه های دفاعی، امنیتی و فرهنگی به ایفای نقش پرداخته و تاکنون نیز سربلند از امتحانات بیرون آمده است.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه خدوم رکن پرقدرت انقلاب و بازوی توانمند نظام اسلامی است خاطرنشان کرد: از بدو تشکیل سپاه پاسداران به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی، سپاه ضامن بقای نظام بوده و این نهاد در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش اساسی و کلیدی دارد.

سردار آبنوش خاطرنشان کرد: یکی از دلایل هجمه های استکبار به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نقش آفرینی سپاه در صیانت و حفاظت از انقلاب است.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: برنامه ها و طرح های دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی با وجود سپاه ناکام و ابتر می ماند و به همین دلیل در تلاش است تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وظیفه اصلی و رسالت مهمی که دارد، یعنی حفظ و صیانت از ارزش های انقلاب دست بردارد.

سردار آبنوش به نقش ولایت فقیه در نظام اسلامی اشاره کرد وافزود: آن چیزی که انقلاب را بالنده و با نشاط به پیش می برد اصل ولایت مطلقه فقیه است و لذا برای تداوم این نشاط و بالندگی باید رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه جایگاه رفیع ولایت فقیه چون خاری در چشم پلیدان و دشمنان نظام است، افزود: ولایت فقیه جهت نمای مسیر الهی نظام، ضامن تداوم و سلامت راه و راهنمای آگاه، بصیر و دلسوز امت اسلامی است.

سردار آبنوش در پایان گفت: بدخواهان ملت می خواهند جایگاه زن و مردم را در قالب تجددگرایی در ایران به گونه دیگری جلوه دهند که در این بین نقش رسانه ها بسیار مهم است، لذا خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی باید سعی کنند دشمن را در این جنگ نرم مغلوب سازند.

7390/ 614

انتهای پیام /*

Contact the editor:
newsroom@irna.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا