گوناگون

کمپین خود مراقبتی در ایوان شمس برگزار می شود

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ایوان شمس، سفیران سلامت در پیام مشترکی به مناسبت هفته سلامت با تاکید بر اینکه ˈخود مراقبتی سرآغاز سلامتی استˈ، از تمامی هموطنان به ویژه ورزشکاران و هنرمندان دعوت کردند با حمایت خود از این طرح عظیم ملی قدمی هرچند کوتاه در تامین سلامت خانواده های ایرانی بردارند.

هانیه توسلی، مهدی مهدوی کیا، علی دوستی مهر و سعید مظفری زاده سفیران سلامت در این فراخوان آورده اند: خود مراقبتی سرآغاز سلامتی است، با سرلوحه قرار دادن رفتارهای مناسب از جمله ورزش، عدم استعمال دخانیات، تغذیه مناسب، دوری از استرس و انجام آزمایشات دوره ای می توان از ابتلا به بسیاری از بیماری های شایع زندگی امروزی پیشگیری کرد و بی شک خودمراقبتی، یک مسوولیت اجتماعی فرد در برابر خود و جامعه است.

همچنین در ششمین همایش سلامت و زندگی با موضوع چاقی و دستگاه گوارش موضوعات بیماری های گوارشی در چاقی، کبد چرب و درمان های آندوسکوپی در چاقی با حضور دکتر محمدجعفر فره وش، دکتر سیدمحمود اسحاق حسینی و دکتر نادر روشن بیان و بررسی می شود.

سلسله همایش های سلامت و زندگی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن علمی پزشکی ورزشی ایران و با همکاری شهرداری تهران در اولین پنجشنبه هر ماه ساعت 17 در مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس واقع در بزرگراه شهید گمنام (جلال آل احمد، ابتدای بزرگراه کردستان) برگزار می شود.

برگزاری این سلسله همایش ها برای عموم آزاد و رایگان است.

تهرام/7245/564

انتهای پیام /*

Contact the editor:
newsroom@irna.ir

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا