دوشنبه، ۱۲ آبان ۹۳ - ۰۲:۳۵

فرمانده‌ی هنگ مرزی مهران از امنیت کامل در مرز بین‌المللی مهران برای ورود و خروج زائران عتبات عالیات خبر داد. سرهنگ«غلام صحرایی» در…

فرمانده‌ی هنگ مرزی مهران از امنیت کامل در مرز بین‌المللی مهران برای ورود و خروج زائران عتبات عالیات خبر داد.

سرهنگ«غلام صحرایی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی ایلام، در خصوص وضعیت مرز مهران در ایام تاسوعا و عاشورا اظهار کرد: با توجه به اینکه در این ایام تردد زائران عتبات عالیات زیاد بوده اما با رصد تهدیدات امنیتی در کشور عراق هنگ مرزی مهران با آمادگی کامل تدابیری لازم برای ورود و خروج زائران اندیشیده است.

وی با بیان اینکه تمام توان امنیتی و مرزبانی در این ایام به کار گرفته می‌شود تا زائران با خیال آسوده وارد و خارج شوند، افزود: تردد در مرز مهران به کشور عراق به صور عادی و روان است و مردم نگران نباشند.

فرمانده‌ی هنگ مرزی مهران با اشاره به اینکه کلیه ترددها با ویزاست، خاطرنشان کرد: علاوه بر مرزبانی تمام دستگاه‌های مربوطه و امنیتی پای کار هستند و به صورت شبانه‌روز انجام وظیفه می‌کنند.

صحرایی ادامه داد: از آغاز ماه محرم‌الحرام تاکنون بیش از ۵۰ هزار عاشق اباعبدالله حسین(ع)، که نیمی از آنها غیر ایرانی بودند از مرز بین‌المللی مهران به عراق تردد کردند.

وی خاطرنشان کرد: تردد خیل عظیم زوار از این مرز بدون هیچگونه مشکلی هم‌چنان ادامه داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *