گوناگون

قلعه‌نويي: مي‌خواهيم به استقلال سال82 برگرديم

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که آيا استقلال به اردو مي‌رود يا خير، گفت: بين روزهاي 17 تا 20 تير به اردوي 10 روزه مي‌رويم.

 امير قلعه‌نويي در ابتداي اولين تمرين استقلال براي حضور در ليگ برتر چهاردهم گفت: در ابتداي صحبت‌هايم اعياد شعبانيه را به همه مردم تبريک مي‌گويم. البته قرار بود ما از سه‌شنبه هفته گذشته تمرينات‌مان را شروع کرديم اما به دليل مشکلاتي که در کمپ ما وجود داشت از امروز تمرينات ما استارت مي‌خورد البته اين هم از ايراد فوتبال ماست که از ابتداي فصل جمع کردن تيم 10 روز زمان مي‌برد اما ما از امروز استارت زديم و با ياران خوبي که جذب کرديم کار را شروع مي کنيم و اميدوارم از اواخر هفته سه سهميه ديگرمان را بگيريم و تيم تکميل شود و سپس منتظر ملي‌پوشان باشيم تا با آنها صحبت کنيم.

وي ادامه داد: هدف ما جوان کردن تيم است تا به استقلال سال 82 برگرديم که به جوان‌ها اعتماد کرديم و نتيجه‌اش را گرفتيم. البته از آقايان فتح‌الله‌زاده و اميري هم تشکر مي‌کنم و از بازيکناني که به هر دليلي در تيم نيستند بابت زحماتي که کشيدند متشکرم اما امسال ما سال سختي در پيش داريم واميدوارم بتوانيم پاسخگوي هوادارانمان باشيم.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که آيا استقلال به اردو مي‌رود يا خير، گفت: بين روزهاي 17 تا 20 تير به اردوي 10 روزه مي‌رويم.

وي در مورد تمديد قرارداد با بازيکناني مثل رحمتي و مبعلي خاطرنشان کرد: من ليستي به باشگاه دادم تا باشگاه با آنها مذاکره کند. البته با رحمتي چند بار صحبت کردم و جلسه داشتم و از اين بابت مشکلي وجود ندارد اما مبعلي را نديدم و من به عنوان مسئول فني استقلال به مسئولان باشگاه ليست دادم و هر کسي که تمديد کرد در کنار هم هستيم و هر کسي که تمديد نکرد برايش آرزوي موفقيت مي‌کنم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال در باره اينکه آيا قول قهرماني مي‌دهد، گفت: مربي که قول قهرماني مي‌دهد مربي نيست شما بازي شب گذشته هلند و اسپانيا را ديديد و متوجه شديد که فوتبال را نمي‌شود پيش‌بني کرد اما ما تلاش‌مان را مي‌کنيم و تيم را جوان‌تر کرديم اما بايد مسابقات شروع شود. من مربي‌اي نيستم که قول قهرماني بدهم اما تلاشم را مي‌کنم.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که به عملکرد سال گذشته‌اش چه نمره‌اي مي‌دهد، افزود: سال گذشته سال پرفراز و نشيبي بود و ما با اختلاف 3-4 امتياز قهرمان نشديم اما مسئول اين نتيجه هم من هستم اما امسال نتايج بهتري مي‌گيريم و اين را بگويم که من عادت ندارم به خودم نمره بدهم و مردم بايد به من نمره بدهند.

وي درباره موضوع مهدي پاشازاده براي حضور در استقلال و اينکه آيا حضور اين مربي منتفي شده يا نه، اظهار داشت:‌ما دو هفته در اين مورد صحبت کرديم و جلسات متعددي هم داشتيم اما بايد بگويم که زرينچه و پاشازاده از دوستان من هستند که صاحبان استقلالند و هر دوي اينها از بزرگان فوتبال ما به شمار مي‌روند. پاشازاده دو بار در تيم منتخب جهان بازي کرده و سال‌ها در اروپا بوده و استقلال خانه اينهاست که حالا يک روز من هستم اما مهم اين است که پيشکوستان در استقلال باشند. من حتي از دو نفر از مشاورانم که بياني که کاپيتان من در استقلال بوده و دين‌محمدي خواستم که علاوه بر مشورت لباس ورزشي بپوشند و در کنار من باشند.

قلعه‌نويي در مورد اينکه آيا استقلال دير تمريناتش را شروع کرده، تصريح کرد: به نظرم دير استارت نزديم فکر مي‌کنم 6-7 هم به ما کمک مي‌کند اما همانطور که گفتم در زمان نقل و انتقالات تيم‌ها دير جمع مي‌شوند و اين از ضعف فوتبال است. به طور مثال قاضي وحنيف تازه با ما تمديد کردند. بازيکناني هم که تازه به ما اضافه شدند از فردا در تمرينات حاضر مي‌شوند.

وي در پاسخ به اين سوال که چه تيمي قهرمان جام جهاني مي‌شود، گفت: نمي‌دانم چه تيمي قهرمان خواهد شد.

چنگیز قیاسی

چنگیز قیاسی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل دوره کارشناسی علوم ارتباطات - شاخه روزنامه نگاری - و دکترای مدیریت کسب و کار است. وی علاوه بر 12 سال تجربه سردبیری چند نشریه چاپی ،۷ عنوان ملی در جشنواره های مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در کارنامه خود دارد ، وی در سال 92 مجله اینترنتی« میهن پست» را تاسیس کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا