Mihanpostگوناگون

ADSL میناب به مدت روز قطع شد

شهرام باوقار در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت اینترنت در روزهای تاسوعا و عاشور در شهرستان میناب اظهار داشت:با توجه به راه اندازی و واگذاری adsl روستایی در بیشتر روستاهای شهرستان میناب و جوابگو نبودن mikrotik میناب و ترافیک بسیار بالا که  موجب  قطعی مکرر در حوزه شرق استان می شد سرانجام با پیگیری اداره مخابرات میناب و  همکاری اداره کل مخابرات استان و اداره دیتا، بستر زیرساخت adsl حوزه شرق استان در حال تعویض است و حداکثر تا ۱۵ آبان مشکل قطعی اینترنت در شهرستان میناب و حوزه شرق برطرف می شود.

وی افزود: با تعویض این دستگاه دیگر شاهد قطعی اینترنت در شرق هرمزگان نخواهیم بود.  

باوقار همچنین از راه اندازی و فعال سازی موبایل ۳G در میناب خبر داد و با بیان این که این سیستم در حال طراحی است افزود: شهرستان میناب پس از بندرعباس از موبایل ۳G بهره مند می شود.        

وی گفت: این سیستم تا یک ماه آینده در میناب فعال می شود.

رییس اداره مخابرات میناب در ادامه از فعال سازی اینترنت بر روی تمامی GSm های WLL در میناب طی آینده ای نزدیک خبر داد و اظهارداشت: شهرستان میناب نخستین منطقه از هرمزگان است که از این فن آوری وسیستم بهره مند می شود.

باوقار  با بیان این که اینترنت adsl  در میناب از شب گذشته قطع شد، گفت: با توجه به فراهم شدن زیرساخت ها و نیاز کمتر مردم به اینترنت طی روزهای تعطیل و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی این دو روز برای تعویض دستگاه انتخاب شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا