گوناگون

20 طرح عمران شهری در شهر عسلویه عملیاتی می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی ماندگار عصر شنبه در نشست مسئولان شهرستان عسلویه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توسعه عمران شهری عسلویه اظهار داشت: گام‌های بلندی در راستای توسعه مبلمان شهری در عسلویه برداشته شده است و شاهد اجرای طرح‌های بسیار خوبی هستیم.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد تحول در مبلمان شهری عسلویه، خاطرنشان ساخت: شهروندان درخواست‌های بسیار زیادی را برای بهبود وضعیت مبلمان شهری و همچنین زیباسازی شهر داشته‌اند که ما نیز برنامه‌ریزی خوبی را انجام داده‌ایم و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم.

شهردار عسلویه از اجرای 20 طرح عمران شهری در این شهر خبر داد و بیان داشت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در عسلویه وجود دارد و تلاش داریم تا با استفاده از این ظرفیت‌ها برای توسعه هر چه بیشتر عسلویه تلاش کنیم.

وی اجرای با کیفیت پروژه‌های اجرایی را یکی از مهمترین اولویت‌های شهرداری عسلویه عنوان کرد و بیان داشت: یکی از مهمترین طرح‌هایی که در دست اجرا داریم، ساماندهی و پیاده‌روسازی خیابان دولت است که می‌تواند رضایت مردم را جلب کند.

ماندگار به برخی از برنامه‌های اجرایی برای ساماندهی این خیابان اشاره کرد و افزود: اجرای طرح کامال دفع آب‌های سطحی، توسعه روشنایی و تعریض خیابان و همچنین توسعه نماها از جمله اقداماتی است که در این خیابان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تعریض این خیابان نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت عبور و مرور و ترافیک در سطح شهر عسلویه خواهد داشت، تاکید کرد: روانسازی ترافیک از مهمترین مزایای این طرح است.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا